четвер, 19 жовтня 2023 р.

Упроваджуємо сучасні освітні тенденції

Розпочато навчання молодих викладачів загальноосвітньої підготовки  «Перші кроки до майстерності» 19 жовтня  2023 року у напрямку  ознайомлення з тенденціями розвитку освіти в Україні. 


Сучасні процеси, повʼязані з глобалізацією й інтеграцією України у світовий простір, охарактеризувала Олена БАБЕНКО, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач  кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії природничо-географічного факультету Сумського державного педагогічного університету імені  А.С. Макаренка.


Про навчання  в умовах війни, під час блекаутів розповів Володимир ФІЛІПОВИЧ, викладач фізичної культури та Захисту України ДНЗ «Глухівське вище професійне училище».  Протягом усього часу педагоги шукають нові підходи та рішення, застосовують нестандартні методи та цікаві прийоми.

Поради викладачам зі питання формування навичок медіаграмотності  здобувачів освіти на уроках надала Наталія ПОНОМАРЕНКО, доктор філософії, медіатренер,  викладач Відокремленого структурного підрозділу «Машинобудівний фаховий коледж Сумського державного університету». Молодих педагогів ознайомила з основними аспектами атестації педагогічних працівників Оксана ВАСИЛЕНКО, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області.


Відповідь на питання, як підготувати матеріал до атестації,  сформулювала Юлія Гончарова, методист ДНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту», координатор віртуального методичного кабінету.

З матеріали семінару можна ознайомитися на сторінці «Засідання ШМВ». 

Немає коментарів:

Дописати коментар